Analityk IT

Projekt/ zakres zadań

Jako Analityk IT będziesz:

  • zbierać, analizować i modelować wymagania biznesowe i/lub systemowe,
  • modelować architekturę biznesową systemu, w tym procesy, role i dane, w notacji UML i BPMN, przy użyciu Enterprise Architect,
  • dokumentować wymagania w postaci specyfikacji analitycznej,
  • współpracować z Product Ownerem w zakresie definiowania wymagań biznesowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego analityka biznesowego lub systemowego.
  • Doświadczenia w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań.
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika i opracowaniu dokumentacji analitycznej.
  • Znajomości narzędzi i notacji używanych w analizie systemów IT (Enterprise Architekt, UML, BPMN)
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych w dowolnej notacji.
  • Doświadczenie w analizie systemów procesowych oraz budowy aplikacji przy użyciu platformy BPM/low-code.
Informacje o tym, dlaczego warto z nami współpracować i co dla Ciebie mamy, odnajdziesz w zakładce benefity.

Masz pytania?

Damian Pacek

Senior IT Recruiter