Proces rekrutacji w Fabrity jest sprawny.

Zadbamy o Ciebie na każdym etapie!

Jak wyglądają etapy rekrutacji?

Wyślij swoje CV

Wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne znajdziesz tutaj:

Zadzwonimy do Ciebie

Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zaprosimy Cię na rozmowę techniczną

Spotkamy się online i sprawdzimy Twoją wiedzę oraz umiejętności.

Zaprosimy Cię na spotkanie z klientem

(Jeśli rozmawiamy o projekcie zewnętrznym). Będziesz miał możliwość porozmawiania o zakresie zadań i specyfice projektu.

Wspólnie ustalamy warunki współpracy

a Ty dołączasz do załogi #fabritypeople.

Formalności? Zostaw je nam! Zajmiemy się wszystkim, aby jak najlepiej przygotować Cię na start w Fabrity!

Decyzja

Umowa

Podpisanie umowy (zdalnie)

Wysyłka sprzętu

Onboarding

Dbamy o feedback i relacje!

Otrzymasz feedback bez względu na decyzję i wynik rekrutacji. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest konstruktywna informacja zwrotna w kontekście dalszego rozwoju. Stawiamy na długofalowe relacje, które owocują spotkaniami w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Jeśli nie dogadaliśmy się teraz, uda się następnym razem!

Zespół rekrutacji

Zobacz z kim będziesz rozmawiał. Zespół rekrutacji chętnie opowie Ci o firmie, naszych wartościach, klientach, projektach i kulturze pracy.

Sylwia

IT Recruitment Team Leader

Damian

Senior IT Recruiter

Sylwia

IT Recruitment Team Leader

Damian

Senior IT Recruiter

Sandra

EB & IT Recruitment Specialist

FAQ rekrutacyjne

Pierwszy kontakt to rozmowa telefoniczna, podczas której dopytamy Cię o Twoje doświadczenie i umiejętności wymagane w danej roli. Opowiemy Ci też więcej o nas, naszych wartościach, kulturze pracy oraz przekażemy Ci najważniejsze informacje na temat projektu, zakresu zadań oraz klienta.

Rozmowa techniczna odbywa się online, z włączoną kamerką, w aplikacji MS Teams. Podczas weryfikacji technicznej rozmawiasz z osobą, która swobodnie porusza się w danej technologii i zna specyfikę projektu.

Wrócimy do Ciebie z feedbackiem w ciągu 2 tygodni od weryfikacji technicznej. Jeśli proces będzie miał się przedłużyć, damy Ci znać.

W Fabrity będziesz miał szansę pracować przy projektach dla globalnych marek z sektora farmaceutycznego, medycznego, budowniczego, finansowego, FMCG, energetycznego, transportu i logistyki, produkcji, handlu detalicznego, motoryzacji i mediów.

Projekty realizowane są najczęściej w technologiach .NET i React/Angular z wykorzystaniem dodatkowych narzędzi do automatyzacji procesów biznesowych opartych na low-code.  
W naszym stacku technologicznym jest też Java, Python, Node, Drupal i Symphony oraz narzędzia do zbierania i analizowania danych.

Do każdego projektu podchodzimy jednak indywidualnie i staramy się dopasować technologię do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki temu również zespół ma wpływ na dobór stacku.

Możesz pracować w jednej z 4 lokalizacji: Warszawa, Łódź, Rzeszów, Białystok, hybrydowo lub całkowicie zdalnie. Wybór należy do Ciebie!

W zależności od projektu oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

W Fabrity przede wszystkim stawiamy na Twój rozwój. Organizujemy wewnętrzne meet-upy, hackathony i jesteśmy otwarci na realizację Twoich własnych pomysłów. Dbamy o przestrzeń na integracje i spotkania w Fabritowym gronie. Nieformalna, przyjazna atmosfera, brak dress code’u, wygodny model współpracy (zdalnie lub hybrydowo w naszych biurach) daje Ci dużo swobody. Będziesz miał również dostęp do pakietu medycznego, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i nauki j. angielskiego.

Tak! Jeśli jesteś studentem III-V roku kierunku technologicznego, możesz wziąć udział w Akademii Talentów Fabrity. Uczestnictwo w programie stażowym otwiera Ci możliwość kontynuowania współpracy z Fabrity na stanowisku juniorskim. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Oferty pracy”. 

Pewnie!  Jeśli nie znalazłeś/aś dla siebie odpowiedniej, otwartej rekrutacji, a chcesz dołączyć do Fabrity prześlij nam swoje CV poprzez formularz aplikacyjny. Jeśli pojawi się otwarty proces pasujący do Twoich kompetencji, skontaktujemy się z Tobą. 

 

Dołącz do nas!

Podoba Ci się to, co robimy? Sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij swoje CV!
Zapraszamy na pokład!