Frontend Developer

Projekt/ zakres zadań

Jako Frontend Developer będziesz odpowiedzialny/a za: implementacje nowych funkcjonalności aplikacji na podstawie przygotowanych specyfikacji, uczestniczenie w spotkaniach Scrum, współpraca z innymi, stałymi członkami zespołu, bieżący wkład w całość projektu i jego architekturę we współpracy z architektem rozwiązania oraz utrzymanie stanu projektu w Azure DevOps w zakresie własnych zadań.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako programista we frontendowym stosie technologinczym (React, Typescript).
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji web w roli programisty frontend lub fullstack.
  • Doświadczenie pracy w projektach zespołowych z pełnym wykorzystaniem mechanizmów CI/CD (najlepiej z użyciem Azure DevOps i repozytorium Git).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne uczestniczenie w spotkaniach SCRUM.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe związane z umiejętnością tworzenia testów E2E.
  • Doświadczenie zawodowe jako programista fullstack lub backend (.NET, C#)
  • Doświadczenie z SPFx i PnP.
Informacje o tym, dlaczego warto z nami współpracować i co dla Ciebie mamy, odnajdziesz w zakładce benefity.

Masz pytania?

Damian Pacek

Senior IT Recruiter