.NET Developer

Projekt/ zakres zadań

Poszukujemy doświadczonego .Net Developera, który dołączy do nowego projektu, realizowanego wspólnie z naszym klientem, jedną z największych instytucji unijnych. Projekt długoterminowy, realizowany w 100% zdalnie, a tworzona w jego ramach aplikacja wspiera jeden z podstawowych obszarów działalności klienta.

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia jako programista w stosie technologicznym Microsoft (.NET, C#);
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji web w roli programisty backend lub fullstack;
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu usług serwerowych integrujących się z Microsoft SharePoint (on-premise lub online;
  • doświadczenie pracy w projektach zespołowych z pełnym wykorzystaniem mechanizmów CI/CD (najlepiej z użyciem Azure DevOps i repozytorium Git);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu pozwalającym na swobodne uczestniczenie w spotkaniach scrum;
  • mile widziane doświadczenie jako programista fullstack lub frontend (React) oraz doświadczenie z SPFx i PnP;
    • .NET/C#
    • Microsoft SharePoint
    • Azure DevOps.
Informacje o tym, dlaczego warto z nami współpracować i co dla Ciebie mamy, odnajdziesz w zakładce benefity.

Masz pytania?

Gabriela Szczepanik

IT Recruiter